BANU Parlak’ın güzellik merkezine geçen yıl 1 Ekim’de düzenlenen silahlı saldırıyı Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirdiği iddia edilmişti. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın düzenlediği iddianamede Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın ‘Birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit’, ‘Mala zarar verme’ suçlarından toplamda ayrı ayrı 8 yıla kadar hapsi talep edilmişti. 11 sanıklı dava bugün Küçükçekmece 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nde saat 09.50’de görülmeye başlanacak. Banu Parlak dava için Küçükçekmece Adliyesi’ne geldi.
Related Posts
Beşiktaş’ta Semih Kılıçsoy alarmı
Beşiktaş’ta ligde oynanan Ankaragücü mücadelesi sonrası gözler Türkiye Kupası’nda yine Ankara ekibi ile oynanacak karşılaşmaya çevrilmiş durumda. Siyah-Beyazlılar’da özellikle Semih Kılıçsoy’un sakatlık durumuna ilişkin alarm hali hakim.
Tunceli’de 5 Mahalle Muhtarlık Binasının Açılışı Gerçekleştirildi
Tunceli Valiliği tarafından merkez Alibaba, Yeni Mahalle, Moğultay, İnönü ve Esentepe Mahallesi için yaptırılan muhtarlık binasının açılışı gerçekleştirildi. Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, muhtarların daha önce layık yerlerde görev yapmadıklarını belirterek, yeni binaların Tunceli’ye ve mahallelere yakışır olduğunu söyledi. Muhtarlıkların önemine vurgu yapan Vali Tekbıyıkoğlu, muhtarların kamu görevi icra ettiğini ve vatandaşların temsilciliğini yaptığını ifade etti.
Fenerbahçe’ye kötü haber! 2 yıldız cezalı duruma düştü
Fenerbahçe’de Jayden Oosterwolde ile Sebastian Szymanski, Adana Demirspor maçında gördükleri sarı kartla cezalı duruma düştü.